0 (216) 567 22 12info@leddekorasyon.com
 •         
 • Belediye Işık Süslemesi

  Belediye ışık süsleme

   

 • Bahçe Işık Süsleme

  Bahçe ışık süsleme

  Yılbaşında en çok tercih edilen işler arasında bahçe ışıklandırma öncelikli işimizdir, bahçelerde yaptığımız işler sizlerin cıvıl cıvıl bir yılbaşı geçirmenizi ve bahçenizi sevmenizede yardımcı olucaktır. bahçe ışıklandırmak için led ışıklar kullanmaktayız.  Villa ışık süsleme bizim en çok tercih edilen işlerimizdir. villa bahçe süslemesi için ağaçlara ışıklandırma için kullandığımzı süslemeler ile kaliteli bir yılbaşı geçirmenizi sağlayacaktır.

 • Ağaç Işık Süsleme

  Ağaç ışık süsleme

  Ağaç süsleme ve ağaç ışıklandırma alanlarında çeşitli hizmetlere imza atmış olan firmamız ağaçlar ışıklandırmış. led ağaç süslemeleri hazırlamız ağaç ışıklandırma yapılmıştır. Yılbaşı ağaç ışık süsleme işlerinde liderlik etmiş bir firmayız. Ağaç süslemek için led ışıklar ile ağaç ölçüleri alınmaktadır, ağaç tüm çevresi hesaplanır ve süsleme ona göre yapılmaktadır.

 • Direk Süsleme - ışıklı motif ürünlerinde %35 indirim

  Yılbaşı öncesi müşterilerimize direk ışık süsleme ürünlerinde kolaylık sağlamak için fiyatlarımızda yüzde 25 indirim sağladık. yeni gelen motifler ve ışıklı ürünlerimizden faydalanmak için bizimle irtibata geçin.